چاپ دیجیتال کارت ویزیت سام

شناخت با بروشورهای استاندارد

شناخت با بروشورهای استاندارد

بروشورها از جمله ابزارهای کاربردی در موضوع بازاریابی میباشند که به خواسته اشاعه و تبلیغ داده ها اصلی ارگان ها بکار میروند . آن ها می توانند به‌عنوان یک منو , اطلاعاتی از قبیل فهرست تولیدها و سرویس ها را در خویش آرشیو نماید و یا این که به‌عنوان راهنمای مسافرت و حادثه ها بکار بروند . بروشورها در سایزهای استاندارد و سفارشی عرضه می شوند . در صورتی میخواهید بدانید به چه شکل می‌توان از یک بروشور به شایسته ترین صورت در فعالیت خویش استفاده نمود موارد ذیل را مطالعه فرمایید .

سایزها و فولدها

میزان اطلاعاتی که شما قرار است در بروشور بگنجانید , سایز آن را معین می نماید . برای برگه بروشور ۵ مثال سایز استاندارد و ۵ مثال فولد ( تاه ) پر اسم و رسم تعریف شده‌است که میتوانید این دو را ( سایز و تاه ) نسبت به همدیگر بسنجید و تلفیق فرمائید . با انتخاب گونه تاه کردن صفحه , یک طرح کلی از محتوای نوشته بدست می آید که با امداد ان می توانید سایزی که متناسب با دیگر آیتم‌های جانور در نوشته باشد را گزینش فرمائید .


[ بازدید : 31 ]


ادامه مطلب

[ يکشنبه 19 مرداد 1399 ] 22:59 ] [ مددی ]

[ ]

بهترین نوع کاغذ برای چاپ بک لایت کدام است؟

شایسته ترین برگه های مورد استعمال در چاپ بک لایت کدامند؟

چاپ بک لایت یک گونه تابلوی تبلیغاتی میباشد که امروزه در دنیای تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردار است به نحوی که بخش اعظمی از کسب و شغل های متفاوت از آن برای تبلیغات خویش به کارگیری می نمایند .

 

چاپ بک لایت امروزه به وسیله کسب و شغل های متعددی انجام می شود که شما می‌توانید با مراجعه به‌این کسب و امور به راحتی عملیات چاپ را انجام دهید . ما درین مقاله قصد داریم یه خرده بیشتر در رابطه بک لایت و کاربردهای متفاوت آن کلام کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما در اختیار بگذاریم . بدین ترتیب در صورتیکه شما نیز جز اشخاصی میباشید که عشق مند به چاپ بک لایت میباشید به شما سفارش میکنیم حتما این مقاله را به توجه مطالعه فرمائید .

برچسب ها: بک لایت , چاپ بک لایت , تابلو بک لایت , چاپخانه ,

[ بازدید : 79 ]


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399 ] 11:05 ] [ مددی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]